O autorach

 Witajcie,

prowadzimy Kancelarię Adwokacką specjalizującą się w sprawach karnych, w szczególności w sprawach o przestępstwa i wykroczenia prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu oraz w sprawach karnych z zakresu ruchu drogowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak również na etapie postępowania sądowego.

Nasz zespół tworzą Adwokat Mariusz Stelmaszczyk oraz Adwokat Agnieszka Rzeszut.

Prowadzimy Kancelarię Adwokacką w:

  • Warszawie przy ul. Nowy Świat 47 lok. 4 (kontakt: tel. 697 053 659, mailowy: biuro@adwokat-stelmaszczyk.pl, lokalizację Kancelarii oraz mapkę dojazdu znajdziesz w zakładce kontakt).

Nasz zespół:

Adwokat Mariusz Stelmaszczyk
Mariusz_Stelmaszczyk_s

Nazywam się Mariusz Stelmaszczyk. Mam 39 lat i jestem adwokatem. Wiedzę i doświadczenie w sprawach karnych o przestępstwo i wykroczenie prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu zdobyłem w trakcie orzekania jako sędzia Wydziału Karnego Sądu Rejonowego dla Warszawy Żoliborza, w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia, a także podczas praktyki adwokackiej.

Kontakt telefoniczny: 697 053 659 
Kontakt mailowy: 

 biuro@adwokat-stelmaszczyk.pl

Adwokat Agnieszka Rzeszut
Agnieszka_Rzeszut

Nazywam się Agnieszka Rzeszut i jestem adwokatem. Przez cały okres aplikacji adwokackiej współpracowałam z adwokatem Mariuszem Stelmaszczykiem. Specjalizuję się w sprawach karnych, w szczególności w sprawach o przestępstwo i wykroczenie prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu.

Kontakt telefoniczny: 697 053 659
Kontakt mailowy:

rzeszut@adwokat-stelmaszczyk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


× jeden = 2